10:10:42(GMT +5), 18 iyun 2019

Сўнгги янгиланишлар: 13.06.2019

(+99871) 264-17-40

(+99871) 212-66-34 Факс

Ишонч телефони (+99871) 200-48-00

Маркетинг ва сотиш бўлими (+99897) 588-00-00

Марказий аппарат

Касимов Хусанбай Абдисаломович
Ғазначилик ва молиявий таҳлил бошқармаси бошлиғи

Касимов Хусанбай Абдисаломович

Электрон почта манзили: H.Kasimov@uzatsx.uz
Телефон рақами: (99871) 212-66-23

Мирсаатов Мирпаёз
Ташқи иқтисодий фаолият бошқармаси бошлиғи

Мирсаатов Мирпаёз

Электрон почта манзили: M.Mirsaatov@uzatsx.uz
Телефон рақами: (99871) 212-66-26

Ражабов  Умид  Мажидович
Ишлаб чиқаришни мувофиқлаштириш ва режалаштириш бошқармаси бошлиғи

Ражабов Умид Мажидович

Электрон почта манзили: U.Rajabov@uzatsx.uz
Телефон рақами: (99871) 264-07-35

Насибов Хасан Нишонходжаевич
Инновациялар, инвестициявий лойиҳаларни амалга ошириш ва ишлаб чиқаришни маҳаллийлаштириш бошқармаси бошлиғи

Насибов Хасан Нишонходжаевич

Электрон почта манзили: X.Nasibov@uzatsx.uz
Телефон рақами: (99871) 212-66-16

Эшонқулов Талъат Норқулович
АКТ ни ривожлантириш ва жорий этиш бўлими мудири

Эшонқулов Талъат Норқулович

Электрон почта манзили: T.Eshonqulov@uzatsx.uz
Телефон рақами: (99871) 264-08-14

Алимов Илхомжон Абдухакимович
Маркетинг, реклама ва янги маҳсулотларни тарғиб қилиш бўлими мудири

Алимов Илхомжон Абдухакимович

Электрон почта манзили: I.Alimov@uzatsx.uz
Телефон рақами: (99871) 212-66-26

Мухмадиев  Дилшод Давляталиевич
Корпоратив ва мулкий муносабатлар бўлими мудири

Мухмадиев Дилшод Давляталиевич

Электрон почта манзили: D.Muxmadiyev@uzatsx.uz
Телефон рақами: (99871) 264-08-14

Волосина Надежда Владимировна
Бухгалтерия ҳисоби ва ҳисоботи бўлими бошлиғи - бош бухгалтер

Волосина Надежда Владимировна

Электрон почта манзили: N.Volosina@uzatsx.uz
Телефон рақами: (99871) 264-08-92

Шамансурова Гулноза Хасановна
Ходимларни бошқариш бўлими мудири в.б.

Шамансурова Гулноза Хасановна

Электрон почта манзили: G.Shamansurova@uzatsx.uz
Телефон рақами: (99871) 212-66-32

Кўзиев  Ихтиёр Бахтиёрович
Юридик хизмат бошлиғи

Кўзиев Ихтиёр Бахтиёрович

Электрон почта манзили: I.Kuziyev@uzatsx.uz
Телефон рақами: (99871) 212-66-30


Orphus system