08:23:59(GMT +5), 12 dekabr 2019

Сўнгги янгиланишлар: 10.12.2019

(+99871) 264-17-40

(+99871) 212-66-34 Факс

Ишонч телефони (+99871) 200-48-00

Маркетинг ва сотиш бўлими (+99897) 588-00-00

Марказий аппарат

расм йўқ
Ғазначилик ва молиявий таҳлил бошқармаси бошлиғи

Вакант

Электрон почта манзили: info@uzatsx.uz
Телефон рақами: (99871) 212-66-23

Мирсаатов Мирпаёз Мирзахитович
Маркетинг ва ташқи иқтисодий фаолият бошқармаси

Мирсаатов Мирпаёз Мирзахитович

Электрон почта манзили: M.Mirsaatov@uzatsx.uz
Телефон рақами: (99871) 212-66-26

Аюбов  Бегзод  Кодиржон угли
Ишлаб чиқаришни мувофиқлаштириш ва режалаштириш бошқармаси бошлиғи

Аюбов Бегзод Кодиржон угли

Электрон почта манзили: B.Ayubov@uzatsx.uz
Телефон рақами: (99871) 212-66-16

Сайдалиев Рустам Камбаралиевич
Инновациялар, инвестициявий лойиҳаларни амалга ошириш ва ишлаб чиқаришни маҳаллийлаштириш бошқармаси бошлиғи

Сайдалиев Рустам Камбаралиевич

Электрон почта манзили: R.Saydaliyev@uzatsx.uz
Телефон рақами: (99871) 261-29-70

Эшонқулов Талъат Норқулович
АКТ ни ривожлантириш ва жорий этиш бўлими бошлиғи

Эшонқулов Талъат Норқулович

Электрон почта манзили: T.Eshonqulov@uzatsx.uz
Телефон рақами: (99871) 212-66-37

Адилов Сейдали Надирович
Маҳаллийлаштириш ва кооперацион алоқалар бўлими

Адилов Сейдали Надирович

Электрон почта манзили: S.Adilov@uzatsx.uz
Телефон рақами: (99871) 212-66-30

Норбоев  Алишер Нурмухаммедович
Корпоратив ва мулкий муносабатлар бўлими мудири

Норбоев Алишер Нурмухаммедович

Электрон почта манзили: A.Norboyev@uzatsx.uz
Телефон рақами: (99871) 264-09-63

расм йўқ
Бухгалтерия ҳисоби ва ҳисоботи бўлими бошлиғи - бош бухгалтер

Вакант

Электрон почта манзили: info@uzatsx.uz
Телефон рақами: (99871) 212-66-35

Махмудов Шерзод Кадирович
Кадрлар, таълим ва малака ошириш бошқармаси бошлиғи

Махмудов Шерзод Кадирович

Электрон почта манзили: S.Maxmudov@uzatsx.uz
Телефон рақами: (99871) 212-66-32

Аскаров Нозим Номонджанович
Юридик хизмат бошлиғи

Аскаров Нозим Номонджанович

Электрон почта манзили: N.Askarov@uzatsx.uz
Телефон рақами: (99871) 261-25-82


Orphus system